Toptan Kanepe

 • 0 850 346 54 74

  En Uygun Fiyat Seçenekleri ile 3 Toptan Kanepe Firması  En Uygun Fiyat ve Model Seçenekleri ile 3 Toptan Kanepe Firması


  Dekoro


  Toptan Kombin Kanepe

  Kanepelerin tamamı modern üretim tesislerinde üretilmektedir. Mobilya konusunda kaliteyi yansıtan firmalar beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Özellikle müşterilerinin fikirlerine açık olan ve her türlü modeli tasarlayıp üretebilen firmalar kaliteden asla ödün vermez. Özellikle oldukça fonksiyonel olan bu model kanepeyi ister yer minderi ister yer yatağı ya da sırt minderi olarak kullanabilirsiniz. Ya da çift taraflı kanatların katlanması ile modern bir kanepe haline de dönüştürebilirsiniz. Beş kademeden oluşan istenilen amaca göre de şekle giren bu kanepe toptan alımlarda mobilya firmalarına özel iskonto indirimi yapılmaktadır.


  Minder.im


  Toptan Futon Mobilya

  Ofisler için düşünülen aynı zamanda da modern mobilya modasına uymuş bir modelden bahsetmek istiyorum. Estetik görünümü dibine kadar yaşayacağınız farklı renkler ile kombin yapacağınız bu kanepe bir hayli ergonomiktir. Bunun dışında kanserojen madde içermemesi tercih edilme boyutunda bir hayli önemli bir ayrıntıdır. Mikrofiber kumaş kullanılması da temizlik açısından iyi düşünülmüştür. Mobilya firmalarına özel toptan fiyat seçenekleri ile toptan almak isterseniz çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz.


  Toptankanepe.com


  Toptan Futon Mobilya Modelleri

  Modern görünüşü ile dikkatleri üzerine çeken bu kanepe de tercih edilen bir başka modeldir. Her alana rahatlıkla sığabilir olması da dar alan kombinleri için uygundur. Yatak, dinlenme ve kanepe özellikleri ile müşterilerin farklı isteklerine aynı ürün ile cevap vermek firmamızın çalışma prensipleri arasındadır.


  Ucuz Futon Mobilya Modelleri

  İletişim Bilgileri


  Uygun fiyat seçeneklerinden faydalanırken kaliteyi de yaşamak isterseniz tüm görsellerimizi ve özelliklerini teker teker inceleyebilirsiniz. Toptan kanepe model bilgisi ya da toptan satış bilgileri ile 0 850 346 54 74 nolu telefondan ya da info@dekoro.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.


  Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


  İstanbul ve Kayseri Toptan Kanepe Fiyatları Ne Kadar?


  Toptan Kanepe Bayilik Veren Firmalar Hangileridir?


  En Uygun Fiyat Seçenekleri ile 3 Toptan Kanepe Firması


  İstanbul ve Kayseri En Ucuz Toptan Kanepeler


  Toptan Koltuk Kanepe Firmaları ve Fiyatları


  En Uygun İstanbul ve Kayseri Toptan Kanepeler ve Fiyatları


  Alakalı Aramalar: toptan kanepe firmaları, toptan kanepe üretimi, toptan ucuz kanepe satışı