Toptan Kanepe Fiyatları


0 850 346 54 74


Fiyatlar, modellere göre değişkenlik göstermektedir. Toptan fiyatlar hakkında en detaylı bilgilere 0 850 346 54 74 numarasından veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

En Ucuz Fiyatlar

Fiyatlar neden ucuz? Çünkü ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz ve hiçbir aracı kurum olmadan direk sizlere ulaştırıyoruz.

En Şık Modeller

En uygun fiyat seçenekleri ile en çok kullanılan modellere Modeller sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dünya İçin Üretiyoruz!

Sadece Türkiye'de değil başta Almanya olmak üzere tüm dünyaya hizmet veriyoruz.

Toptan Kanepe

İndirimli Fiyatlar

Fiyatlar; kanepelerin modelleri, boyutları, renk ve kullanılan hammaddelerine göre değişmektedir. Ayrıca iki kişilik veya üç kişilik kanepe modellerinde de fiyatlar değişkenlik gösterme nedenleri arasında yer almaktadır. Mobilyalar hakkında en detaylı bilgilere iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden veya 0 850 346 54 74 numarasından alabilirsiniz. Hızlı İletişim

Toptan Kanepe

Toptan Futon Fiyatları

Fiyatlara, modellere, boyutlara ve renk seçeneklerine 0 850 346 54 74 numarasından en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Futon mobilya şık ve kullanımı rahat olmasından dolayı son zamanlarda klasik kanepelere göre daha fazla tercih edilen kanepe modelleri arasında kendine yer bulmaya başladı. Firmanıza özel üretim bilgileri için bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hızlı İletişim

Toptan Kanepe

Toptan Soli Fiyatları

Soli kanepeler firmamız tarafından üretilmektedir. Toptan soli kanepe fiyatları kanepelerin modellerine göre değişmektedir. Toptan soli kanepe modelleri ve diğer kanepe modelleri firmalara özel olarak İstanbul ve Kayseri illerinde yer alan üretim tesislerimizde üretilmektedir. Fiyatlar ve modeller hakkında en detaylı bilgilere 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz. Hızlı İletişim


En Uygun Fiyat GarantisiFirma üretim maliyetlerini düşürerek müşterilerin aynı kalitede ürüne indirimli ulaşmasına olanak sağlamıştır. Pahalı ürün eşittir kalite ürün zihniyetinin yanlışlığını, uygun fiyata kaliteli kanepe üreterek kanıtlamıştır.

En Uygun Fiyat AvantajlarıÜretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, tasarım, kalite, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti fiyat avantajı kadar önemlidir. Kalite kontrolü ve uzman kadro ile iyi malzeme ile iş çıkarmak öncelikli olandır. Sonrasında mutlaka tüketiciye özel fiyat avantajları da sunulacaktır. Kampanyalar toptancıya yönelik olduğunda mutlaka fark arz eder.

Kanepe Üretiminde Kullanılan MalzemelerAslında tüm konu uzmanlık ile ilgilidir. Örneğin; süngerin ana hammaddesi latextir ama doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması neticesinde bilim adamları 1937 yılında poliüretan hammaddesini oluşturarak bundan sünger elde etmeyi başardılar. Sonrasında ensel poliüretan süngerler, hava aldıran ve hafif yapıları ile kanepe ve yatak sektöründe kullanılmaya başlandı. Polieter süngerler, diğer poliüretan sünger çeşitlerine göre daha esnek ve maliyeti daha düşüktür. İşin uzmanı olan firmalar, toptan veya perakende üretimlerde kaliteden ödün vermeyerek uygun bütçeli ürün imal edebilir. Çünkü malzemeyi tanır ve malzemeyi tanıyan kadrolar ile ilerlerler.

Yeni Sezona Özel FiyatlarKumaş, ahşap ve iskelet konusunda karar veren müşteriye en avantajlı indirimler ve fırsatlar mutlaka sunulmaktadır ve bütçelerine uygun malzeme ve model önerilerinde bulunulmaktadır.

Temel ilke kalitedir ve kesinlikle bundan ödün verilemez. Sağlam, kullanışlı ve konforlu ürünleri uygun fiyatlara sunarak, müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli hedeftir. Toptan satışlarda da perakende satışlarda olduğu gibi %100 müşteri memnuniyeti için kaliteden değil, karlılıktan ödün verilerek ucuza kaliteli ürün satışı yapılmaktadır.

En uygun maliyet ile kaliteli koltuk kanepe satışı yapmak mümkündür.