Yeni Sezon Kanepe Modelleriİhtiyacınız olan mekâna alacağınız kanepeleri veya kanepe çekyat gruplarını alırken belli başlı noktalara dikkat etmelisiniz. Hem rahatınızı hem de tarzını düşünerek ve pek tabi mobilya uyumuna ve duvar boya rengine kadar düşünerek mekânı yaratmalısınız.

Sık sık yatılı misafirleriniz geliyorsa açılır kapanır bir yataklı kanepe alabilirsiniz. Bu sayede evinize gelen misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Kanepe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?Bir kanepede ilk dikkat edilmesi gereken ürünün iskeletidir ve tabi ahşap da bir o kadar önemlidir. Dayanıklılığını sağlayan bu iki materyal çok önemlidir ve belki çift çivilenmiş olanları tercih etmeniz daha uzun süre ürünleri kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Model Seçenekleri Nelerdir?Ürünün yaylı veya süngerli olması, yaylı bir kanepe tercih ediyorsanız yayların kalitesi ve dolguların gücü büyük önem taşır. Sünger tercih ederseniz uzun ömürlü olması için 32DN (32 dansite) sünger tercih edebilirsiniz.

En Şık TasarımlarFirma her daim zamanı takip eden tasarımları, kullanışlı ve fonksiyonel kanepeleri, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımıyla sektörünün en büyük ve en sevilen markalarından biri olma yolunda yürümektedir.Aklınıza takılan bütün sorular ve cevapları için iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerinden bizlere her an ulaşabilirsiniz.